Consell Comarcal del Baix Ebre


Composició del Ple

Partit políticInformació
ERC-AMNom: Xavier Faura Santmartí
Càrrec: President
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea:
ERC-AMNom: ROSALIA PEGUEROLES GISBERT
Càrrec: Vicepresidenta 6a
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea: Serveis a les persones
ERC-AMNom: LAURA FABRA VERGE
Càrrec:
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea:
ERC-AMNom: IVAN GARCIA MAIGÍ
Càrrec: Vicepresident 1r
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea: Activació econòmica i esports
ERC-AMNom: JORDI GASENI BLANCH
Càrrec: Vicepresident 3r
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea: Governació i Hisenda
ERC-AMNom: MARIA CINTA LLAÓ LLAÓ
Càrrec: Vicepresidenta 4a
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea: Territori
ERC-AMNom: ANTONI GILABERT RODRIQUEZ
Càrrec:
Nomenament:
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea:
ERC-AMNom: ROGER AVIÑÓ MARTÍ
Càrrec: Vicepresident 5è
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea: Gestió ambiental i Sector primari
ERC-AMNom: JOSEP ANTONI NAVARRO SERRA
Càrrec:
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea:
ERC-AMNom: JORDI FORNÉ RIBÉ
Càrrec:
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea:
ERC-AMNom: VIRGINIA BORRÀS VICENTE
Càrrec:
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea:
JXCNom: SANDRA ZARAGOZA VALLÉS
Càrrec:
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea:
JXCNom: XAVIER ROYO FRANCH
Càrrec:
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea:
JXCNom: EVA DEL AMO GALARZO
Càrrec:
Nomenament:
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea:
JXCNom: ANDREU CURTO CASTELLS
Càrrec:
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea:
JXCNom: JOAN ANTONI CABALLÉ PALLARÉS
Càrrec:
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea:
JXCNom: DOMINGO TOMÀS AUDÍ
Càrrec:
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea:
JXCNom: CARLOS SERRA VENTURA
Càrrec:
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea:
JXCNom: FRANCESC ARASA PASCUAL
Càrrec:
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea:
PSCNom: MERCÈ PEDRET RAMOS
Càrrec:
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea:
PSCNom: ENRIC ROIG MONTAGUT
Càrrec:
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea:
PSCNom: MARIA JESÚS CASALS VILAUBÍ
Càrrec:
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea:
C'S Nom: SEBASTIÁN FCO. CASTAÑEDA RAMOS
Càrrec:
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea:
MTNom: JORDI JORDAN FARNÓS
Càrrec: Vicepresident 2n
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea: Ensenyament-Joventut-Cultura-Turisme
MTNom: DAVID POY MARTÍNEZ
Càrrec:
Nomenament: 07-11-2019
Comarca: Baix Ebre
Municipi que representa:
Àrea:
Bústia de contacte: dgal@gencat.cat