Ajuntament de Lleida


Composició del Ple

Partit políticInformació
ERC - AMNom: MIQUEL PUEYO PARÍS
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
ERC - AMNom: JORDINA FREIXANET PARDO
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
ERC - AMNom: JAUME RUTLLANT CASAS
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
ERC - AMNom: MARIA MONTSERRAT PIFARRÉ TORRES
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
ERC - AMNom: REGINA CAIROL BERENGUERES
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
ERC - AMNom: ALEXANDRA CASTRO BAYONA
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
ERC - AMNom: IGNASI AMOR BERGÉ
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
PSC -CxLL -CPNom: FÈLIX LARROSA PIQUÉ
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
PSC -CxLL -CPNom: BEGOÑA IGLESIAS DELGADO
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
PSC -CxLL -CPNom: CARME VALLS LLARÀS
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
PSC -CxLL -CPNom: JAVIER RODAMILANS DE LA O
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
PSC -CxLL -CPNom: JAUME SELLÉS SANTIVERI
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
PSC -CxLL -CPNom: CRISTINA MORÓN MOLINA
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
PSC -CxLL -CPNom: JAKSON QUIÑONEZ VERNAZA
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
JxCAT -JUNTSNom: ANTONI POSTIUS TERRADO
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
JxCAT -JUNTSNom: ANA MARIA CAMPOS VALVERDE
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
JxCAT -JUNTSNom: FRANCISCO JOSÉ CERDÀ ESTEVE
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
JxCAT -JUNTSNom: JUAN RAMON CASTRO HUGUET
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
JxCAT -JUNTSNom: MARTA GISPERT ROCASALBAS
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
JxCAT -JUNTSNom: SERGIO GONZÁLEZ ARROYO
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
CsNom: ÁNGELES ELISA RIBES DUARTE
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
CsNom: MARÍA BURREL BADÍA
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
CsNom: JOSÉ LUÍS OSORIO FERNÁNDEZ
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
Comudelleida-ECNom: SERGIO TALAMONTE SÁNCHEZ
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
Comudelleida-ECNom: ELENA FERRÉ TOLDRÀ
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
PPNom: XAVIER PALAU ALTARRIBA
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
PPNom: MARISA XANDRI PUJOL
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Segrià
Àrea:
Bústia de contacte: dgal@gencat.cat