Ajuntament de Manlleu


Composició del Ple

Partit políticInformació
ERC - JFM - AMNom: ÀLEX GARRIDO SERRA
Càrrec: Alcalde President
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea: Alcaldia
ERC - JFM - AMNom: ENRIC VILAREGUT I SAEZ
Càrrec: 1r Tinent d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea: Serveis Territorials
JxCAT-JUNTSNom: ARNAU ROVIRA MARTÍNEZ (INDEPENDENT)
Càrrec: 2n Tinent d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea: Seguretat Ciutadana i Civisme
ERC - JFM - AMNom: MARIA JOSEP PALOMAR I GONZALEZ
Càrrec: 3a Tinenta d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea: Govern Obert, Atenció Ciutadana, Salut Pública i Consum
ERC - JFM - AMNom: RAFAEL CUENCA GAMIZ
Càrrec: 4t Tinent d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea: Educació, Gent Gran, Igualtat i Habitatge
ERC - JFM - AMNom: EVA FONT I MORATÓ
Càrrec: 5a Tinenta d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea: Cultura i Mitjans de Comunicació
ERC - JFM - AMNom: EDUARD ROBLES I SERRADELL
Càrrec: 6è Tinent d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea: Serveis Econòmics, Joventut i Adjunt d'Esports
JxCAT-JUNTSNom: LLUÏSA BAUTISTA SÁNCHEZ (INDEPENDENT)
Càrrec: 7a Tinenta d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea: Organització i Persones i Règim Intern
ERC - JFM - AMNom: MARIA TERESA ANGLADA MAS
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea: Medi Ambient i Pagesia
ERC - JFM - AMNom: PERE COMPTE I LÓPEZ
Càrrec: Regidor
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea: Promoció Social i Personal
ERC - JFM - AMNom: EUDALD SELLARÈS VALÈNCIA
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea: Promoció Econòmica
JxCAT-JUNTSNom: MIQUEL GAY ESTÉVEZ
Càrrec: Regidor
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea: Esports
JxCAT-JUNTSNom: NÚRIA MARTÍNEZ MOLIST (INDEPENDENT)
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea: Participació Ciutadana
JxCAT-JUNTSNom: DAVID BOSCH PETIT (INDEPENDENT)
Càrrec: Regidor
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea: Indústria, Coneixement i Agenda Manlleu 2030
CUP - AMUNTNom: MAIRA COSTA CASAS (INDEPENDENT)
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea:
CUP - AMUNTNom: ALBERT GENERÓ PRAT
Càrrec: Regidor
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea:
CUP - AMUNTNom: FLORY MARTÍNEZ RUIZ
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea:
PSC - CPNom: MARTA MORETA ROVIRA
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea:
PSC - CPNom: ANTONI POYATO RODRIGUEZ
Càrrec: Regidor
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea:
PSC - CPNom: ESTELA VÁZQUEZ GRANADOS
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea:
SOMINom: PACO ZAMBRANA TINOCO
Càrrec: Regidor
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Osona
Àrea:
Bústia de contacte: dgal@gencat.cat