Ajuntament de Sant Andreu de la Barca


Composició del Ple

Partit políticInformació
PSC-CPNom: M. ENRIC LLORCA IBÁÑEZ
Càrrec: Alcalde President
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Alcaldia
PSC- CPNom: MONTSERRAT TOBELLA CANALS
Càrrec: 1a Tinenta d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Hisenda i Saalut Pública
PSC- CPNom: MAITE NAVAS AGUAYO (INDEPENDENT)
Càrrec: 2a Tinenta d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Participació Ciutadana, Medi Ambient i Activitats
PSC- CPNom: ROSARIO RAMÍREZ PASTORA
Càrrec: 3a Tinenta d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Serveis Socials i Habitatge, Gent Gran i Solidaritat i Cooperació
PSC- CPNom: JUAN PABLO BEAS FERNÁNDEZ
Càrrec: 4t Tinent d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Cultura i Joventut
PSC- CPNom: LUÍS OULEGO MORAL (INDEPENDENT)
Càrrec: 5è Tinent d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Esports i Serveis Municipals
PSC- CPNom: FRANCESC DELGADO COMAJUNCOSAS
Càrrec: 6è Tinent d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Seguretat Ciutadana i Circulació
PSC- CPNom: JUAN PÉREZ LÓPEZ (INDEPENDENT)
Càrrec: 7è Tinent d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Promociñó Econòmica, Indústria i Comerç, RRHH
PSC- CPNom: RUBÉN CASTRO TORRES
Càrrec: Regidor
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Polítiques d'Igualtat
PSC- CPNom: ANA MARÍA ALBA AGUILERA
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Urbanisme i Obres Municipals
CsNom: SARAY CANTERO GARCÍA
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Ensenyament i Consum
CsNom: XAVIER PLA GÓMEZ
Càrrec: Regidor
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Noves Tecnologies i Sistemes d'Informació i Protecció Civil
CsNom: FERNANDO YÉCORA SANTIAGO
Càrrec: Regidor
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Transparència
FEM-ERC-VxC-AMNom: MARC GIRIBET I GAVARA
Càrrec: Regidor
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
FEM-ERC-VxC-AMNom: MARÍA ANTONIA BORBÓN I ESTEVE
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
FEM-ERC-VxC-AMNom: SEBASTIÀ SANTOS I CIURANA
Càrrec: Regidor
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
FEM-ERC-VxC-AMNom: MARIA JOSÉ ESCOBEDO I NAVARRO
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
FEM-ERC-VxC-AMNom: XAVIER VILA I RATÉS
Càrrec: Regidor
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
FEM-ERC-VxC-AMNom: EUNICE MARTÍN I CARCELES
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
PODEMOSNom: ISABEL ROSA MARCOS CREGO
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
PODEMOSNom: MARIANO NIETO ORGAZ
Càrrec: Regidor
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
Bústia de contacte: dgal@gencat.cat