Consell Comarcal del Vallès Occidental


Composició del Ple

Partit políticInformació
PSC-CPNom: IGNASI GIMÉNEZ RENOM
Càrrec: President
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Castellar del Vallès
Àrea: Representació CC, Comunicació, Relacions Instiutucionals, Observatori Comarcal, ROC, PAC i estudis i projectes de caràcter estratègic.
ERC-AMNom: JOAN BALLBÉ HERRERO
Càrrec: Vicepresident 1er.
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Ullastrell
Àrea: Presidència Comissió Informativa en matèria de Territori i Sostenibilitat.
CiUNom: NÚRIA COLOMÉ RODRÍGUEZ
Càrrec: Vicepresidenta 2a.
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Sentmenat
Àrea: Educació, Salut, Joventut i Consum.
ENTESANom: MARIA ÁNGELES MARCULELO MARTÍNEZ
Càrrec: Vicepresidenta 3a.
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Palau-solità i Plegamans
Àrea: Serveis Socials, Gent Gran, Igualtat, Acollida e Integració, Dependència i Habitatge.
PSC-CPNom: AMADEU AGUADO MORENO
Càrrec: Vicepresident 4rt.
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Terrassa
Àrea: Presidència Comissió Informativa Govern i Serveis Generals.
CiUNom: JOAN CARLES PAREDES CORREAS
Càrrec: Vicepresident 5è.
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Montcada i Reixac
Àrea: Empresa, Comerç, Turisme, Emprenedoria, Innovació i Competitivitat..
ENTESANom: RAMON CAPOLAT AGUT
Càrrec: Vicepresident 6è.
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Rubí
Àrea: Ocupació, Economia Social i Petits Municipis.
PSC CP Nom: MARC GONZÁLEZ ROLDÁN
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Viladecavalls
Àrea: Serveis Grals., Govern Obert, Transparència i Modernització i Gestió d'equipaments cedits.
ERC-AMNom: ELIZABETH PASAMONTE RODRÍGUEZ
Càrrec: Consellera
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Cerdanyola del Vallès
Àrea: Urbanisme, Infrastructures, Medi ambient, Gestió Forestal, Projecte boscos del Vallès, Llicències ambientals, Projectes i Obres i suport tècnic Ajuntaments.
PSC-CPNom: JUAN MARIA PARRALEJO ARAGONESES
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Ripollet
Àrea:
PSC-CPNom: RAFAEL GÜETO ORTIZ
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Rubí
Àrea:
PSC-CPNom: SILVIA PERALTA VALDIVIA
Càrrec: Consellera
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Sant Quirze del Vallès
Àrea:
PSC-CPNom: PERE SOLER ARTALEJO
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Sant Cugat del Vallès
Àrea:
PSC-CPNom: CARME CARMONA PASCUAL
Càrrec: Consellera
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Cerdanyola del Vallès
Àrea:
PSC-CPNom: CRISTIAN SÁNCHEZ GARCIA
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Sabadell
Àrea:
ERC-AMNom: RICARD TORRALBA LLAURADÓ
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Sant Llorenç Savall
Àrea:
ERC-AMNom: MARTA ROQUÉ AUBIA
Càrrec: Consellera
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Rellinars
Àrea:
ERC-AMNom: OLGA SERRA LUQUE
Càrrec: Consellera
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Vacarisses
Àrea:
ERC-AMNom: POL ALTAYÓ ISERN
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Santa Perpètua de Mogoda
Àrea:
ERC-AMNom: ANNA FERNÀNDEZ GALLEGOS
Càrrec: Consellera
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Polinyà
Àrea:
CiUNom: MIQUEL SAMPER RODRÍGUEZ
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Terrassa
Àrea:
CiUNom: VÍCTOR PUIG SEBASTIÀ
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Rubí
Àrea:
CiUNom: JOSEP BELTRAN TAIXA
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Sabadell
Àrea:
CiUNom: JAUME OLIVERAS MALLA
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Palau-solità Plegamans
Àrea:
ENTESA Nom: EMILIANO MARTÍNEZ NAVARRO
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Terrassa
Àrea:
ENTESANom: JOSÉ LUÍS RIVERA ARIAS
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Barberà del Vallès
Àrea:
ENTESANom: ANNA RIUS ULLDEMOLINS
Càrrec: Consellera
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Terrassa
Àrea:
ENTESA Nom: MARIA PILAR PAZ SIERRA
Càrrec: Consellera
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Badia del Vallès
Àrea:
CUP-PA Nom: JOSEP MARIA OSUNA
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Ripollet
Àrea:
CUP-PANom: NÚRIA GIBERT DASCA
Càrrec: Consellera
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Sant Cugat del Vallès
Àrea:
CUP-PANom: JOAN MOYÀ KÖHLER
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Castellar del Vallès
Àrea:
CUP-PANom: JORDI MUNTAN COS
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Rubí
Àrea:
CUP-PANom: MIREIA SANCHEZ PI
Càrrec: Consellera
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Barberà del Vallès
Àrea:
CIUTADANS Nom: JOSÉ LUÍS FERNÁNDEZ DÍAZ
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Sabadell
Àrea:
CIUTADANSNom: DAVID GERBOLES PÉREZ
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Montcada i Reixac
Àrea:
CIUTADANSNom: CARMEN ORTUÑO APARCERO
Càrrec: Consellera
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Terrassa
Àrea:
CIUTADANSNom: MARIA FRANCISCA VALLE FUENTES
Càrrec: Consellera
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Cerdanyola del Vallès
Àrea:
PPNom: MANUEL BUENAÑO GARCÍA
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Cerdanyola del Vallès
Àrea:
PPNom: ADOLFO GALLEGO SERRANO
Càrrec: Conseller
Nomenament: 17-07-2015
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Barberà del Vallès
Àrea:
Bústia de contacte: dgal@gencat.cat