Consell Comarcal del Vallès Occidental


Composició del Ple

Partit políticInformació
JxCatNom: Miriam Casaramona Massana
Càrrec: Vicepresidenta 2ona
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Sant Quirze del Vallès
Àrea:
PSC-CPNom: Eva Candela López
Càrrec: Consellera
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Terrassa
Àrea:
PSC-CPNom: Ma. Dolors Conde Domínguez
Càrrec: Consellera
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Castellbisbal
Àrea:
PSC-CPNom: Olga Valenzuela Albuixech
Càrrec: Consellera
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Santa Perpètua de Mogoda
Àrea:
PSC-CPNom: Mari Carmen Cebrian Ordóñez
Càrrec: Consellera
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Rubí
Àrea:
PSC-CPNom: Inés Fernández Mojeda
Càrrec: Consellera
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Montcada i Reixac
Àrea:
ERC-AMNom: Maria Rosa Borrás Ventura
Càrrec: Consellera
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Montcada i Reixac
Àrea:
ERC-AMNom: Elena Ordaz Machado
Càrrec: Consellera
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Barberà del Vallès
Àrea:
ERC-AMNom: Anna Piñol Serra
Càrrec: Consellera
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Matadepera
Àrea:
ERC-AMNom: Mercè Rodó Vilardell
Càrrec: Consellera
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Ullastrell
Àrea:
ERC-AMNom: Montse Soler Pons
Càrrec: Consellera
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Rubí
Àrea:
JxCatNom: Lourdes Ciuró Buldó
Càrrec: Consellera
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Sabadell
Àrea:
JxCatNom: Cesca Berenguer Priego
Càrrec: Consellera
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Viladecavalls
Àrea:
CsNom: Isabel Martínez Comas
Càrrec: Consellera
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Terrassa
Àrea:
CsNom: Ana Pellicer Mendoza
Càrrec: Consellera
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Montcada i Reixac
Àrea:
ECGNom: Neus Garcia Ribas
Càrrec: Consellera
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Santa Perpètua de Mogoda
Àrea:
ECGNom: Maria del Mar Sempere Martínez
Càrrec: Consellera
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Montcada i Reixac
Àrea:
AMUNTNom: Margaria Oncins Casanova
Càrrec: Consellera
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Castellar del Vallès
Àrea:
TxTNom: Jennifer Ramírez Porras
Càrrec: Consellera
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Terrassa
Àrea:
PSC-CPNom: Ignasi Giménez Renom
Càrrec: President
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Castellar del Vallès
Àrea:
PSC-CPNom: Xavier Garcés Trillo
Càrrec: Vicepresident 1er
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Barberà del Vallès
Àrea:
ECGNom: Carles Rodríguez Herencia
Càrrec: Vicepresident 3er
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Viladecavalls
Àrea:
PSC-CPNom: Pere Soler Artalejo
Càrrec: Conseller
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Sant Cugat del Vallès
Àrea:
PSC-CPNom: Javier Sanchez Miras
Càrrec: Conseller
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Cerdanyola del Vallès
Àrea:
PSC-CPNom: Rafael Güeto Ortiz
Càrrec: Conseller
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Rubí
Àrea:
PSC-CPNom: Luis Manuel Tirado Garcia
Càrrec: Conseller
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Ripollet
Àrea:
PSC-CPNom: Manuel-Salvador Robles Fernández
Càrrec: Conseller
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Sabadell
Àrea:
ERC-AMNom: Pol Altayó Isern
Càrrec: Conseller
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Santa Perpètua de Mogoda
Àrea:
ERC-AMNom: Josep Ma. Calaf i Vives
Càrrec: Conseller
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Castellar del Vallès
Àrea:
ERC-AMNom: Pep Forn i Cadafalch
Càrrec: Conseller
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Terrassa
Àrea:
ERC-AMNom: Jordi Plaza Nualart
Càrrec: Conseller
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Palau-solità i Plegamans
Àrea:
ERC-AMNom: Albert Turon Vilaseca
Càrrec: Conseller
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Cerdanyola del Vallès
Àrea:
JxCatNom: Eloi Rovira Campos
Càrrec: Conseller
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Sant Cugat del Vallès
Àrea:
JxCatNom: Gemma Margarit Alsina
Càrrec: Consellera
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Castellbisbal
Àrea:
CsNom: José Luis Fernandez Dïaz
Càrrec: Conseller
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Sabadell
Àrea:
CsNom: Kevin Romero Navas
Càrrec: Conseller
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Santa Perpètua de Mogoda
Àrea:
AMUNTNom: Maties Serracant Camps
Càrrec: Conseller
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Sabadell
Àrea:
TxTNom: Javier Fernández Rivero
Càrrec: Conseller
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Terrassa
Àrea:
PPNom: Manuel Buenaño García
Càrrec: Conseller
Nomenament: 19-07-2019
Comarca: Vallès Occidental
Municipi que representa: Cerdanyola del Vallès
Àrea:
Bústia de contacte: dgal@gencat.cat