Consell Comarcal del Pallars Jussà


Composició del Ple

Partit políticInformació
CiUNom: Constantí Aranda Farrero
Càrrec: President
Nomenament:
Comarca: Pallars Jussà
Municipi que representa: Isona i Conca Dellà
Àrea:
ERCNom: Marc Baró Bernaduca
Càrrec: conseller
Nomenament:
Comarca: Pallars Jussà
Municipi que representa: La Pobla de Segur
Àrea:
ERCNom: Lluís Bellera Juanmartí
Càrrec: conseller
Nomenament:
Comarca: Pallars Jussà
Municipi que representa: La Pobla de Segur
Àrea:
Candidatura de Nom: Francesc Borrell Grau
Càrrec: conseller
Nomenament:
Comarca: Pallars Jussà
Municipi que representa: Salàs de Pallars
Àrea:
CiUNom: Martí Cardona Rocafort
Càrrec: conseller
Nomenament:
Comarca: Pallars Jussà
Municipi que representa: Conca de Dalt
Àrea: Vicepresident 2n Comunicació i serveis a les persones
ERCNom: M. Pilar Cases Lopetegui
Càrrec: consellera
Nomenament:
Comarca: Pallars Jussà
Municipi que representa: Tremp
Àrea: Vicepresidenta 1a Administració i desenvolupament
ERCNom: Ada Castelló Batalla
Càrrec: consellera
Nomenament:
Comarca: Pallars Jussà
Municipi que representa: Abella de la Conca
Àrea:
Candidatura de Nom: Josep M. Dalmau Gil
Càrrec: conseller
Nomenament:
Comarca: Pallars Jussà
Municipi que representa: La Torre de Capdella
Àrea:
CiUNom: Josep Durany Galera
Càrrec: conseller
Nomenament:
Comarca: Pallars Jussà
Municipi que representa: Gavet de la Conca
Àrea:
Candidatura de Nom: Andreu Isanta Eroles
Càrrec: conseller
Nomenament:
Comarca: Pallars Jussà
Municipi que representa: Isona i Conca Dellà
Àrea:
Candidatura de Nom: Joan Jordana Boneta
Càrrec: conseller
Nomenament:
Comarca: Pallars Jussà
Municipi que representa: Senterada
Àrea:
CiUNom: Josep M. Mullol Miret
Càrrec: conseller
Nomenament:
Comarca: Pallars Jussà
Municipi que representa: Castell de Mur
Àrea:
CiU Nom: Josep Palau Castells
Càrrec: conseller
Nomenament:
Comarca: Pallars Jussà
Municipi que representa: Sarroca de Bellera
Àrea:
CiUNom: Ivan Castells Montellà
Càrrec: conseller
Nomenament:
Comarca: Pallars Jussà
Municipi que representa: La Torre de Capdella
Àrea:
CiUNom: Anna Ritz Escur
Càrrec: consellera
Nomenament:
Comarca: Pallars Jussà
Municipi que representa: Tremp
Àrea:
Candidatura de Nom: Silvia Romero Galera
Càrrec: consellera
Nomenament:
Comarca: Pallars Jussà
Municipi que representa: Tremp
Àrea:
ERCNom: Susanna Solans Roya
Càrrec: consellera
Nomenament:
Comarca: Pallars Jussà
Municipi que representa: Isona i Conca Dellà
Àrea:
CiUNom: Josep Terré Escolà
Càrrec: conseller
Nomenament:
Comarca: Pallars Jussà
Municipi que representa: Llimiana
Àrea:
CiUNom: David Valls Giménez
Càrrec: conseller
Nomenament:
Comarca: Pallars Jussà
Municipi que representa: La Pobla de Segur
Àrea:
Bústia de contacte: dgal@gencat.cat