Consell Comarcal de les Garrigues


Composició del Ple

Partit políticInformació
CIUNom: ANTONI VILLAS MIRANDA
Càrrec: PRESIDENT
Nomenament:
Comarca: Garrigues
Municipi que representa: JUNEDA
Àrea: COMISSIÓ D'HISENDA
CIUNom: JORDI SARLÉ GALLART
Càrrec: VICEPRESIDENT PRIMER
Nomenament:
Comarca: Garrigues
Municipi que representa: VINAIXA
Àrea: VICEPRESIDENT PRIMER COMISSIÓ BENESTAR SOCIAL
CIUNom: JAUME SETÓ CORNADÓ
Càrrec: VICEPRESIDENT SEGON
Nomenament:
Comarca: Garrigues
Municipi que representa: LA FLORESTA
Àrea: VICEPRESIDENT SEGON COM. SALUT I MEDI AMBIENT
CIUNom: FRANCESC J. ESQUERDA TAMARIT
Càrrec: VICEPRESIDENT TERCER
Nomenament:
Comarca: Garrigues
Municipi que representa: GRANYENA
Àrea: VICEPRESIDENT TERCER COMISSIÓ AGRICULTURA
CIUNom: JORDI RIBALTA ROIG
Càrrec: VICEPRESIDENT QUART
Nomenament:
Comarca: Garrigues
Municipi que representa: LES BORGES BLANQUES
Àrea: VICEPRESIDENT QUART COMISSIÓ JOVENTUT I ESPORTS
CIUNom: ANNA FELIU MORAGUES
Càrrec: Consellera
Nomenament:
Comarca: Garrigues
Municipi que representa: L'ALBI
Àrea: COM. PROMOCIÓ ECONÒMICA I TURISME
CIUNom: OLEGARI ALBERICH VIDAL
Càrrec: Conseller
Nomenament:
Comarca: Garrigues
Municipi que representa: BELLAGUARDA
Àrea:
CIUNom: JAUME ESTRADÉ VALL
Càrrec: Conseller
Nomenament:
Comarca: Garrigues
Municipi que representa: LA POBLA DE CÉRVOLES
Àrea:
CIUNom: LLUÍS DALMAU ALMACELLAS
Càrrec: Conseller
Nomenament:
Comarca: Garrigues
Municipi que representa: JUNCOSA
Àrea: COM. ENSENYAMENT I TRANSPORTS
CIUNom: JORDI CAPDEVILA ROMEU
Càrrec: Conseller
Nomenament:
Comarca: Garrigues
Municipi que representa: PUIGGRÒS
Àrea: COM. ASSISTÈNCIA ALS MUNICIPIS
CIUNom: JOSEP M. SOLÉ CODINA
Càrrec: Conseller
Nomenament:
Comarca: Garrigues
Municipi que representa: CASTELLDANS
Àrea:
ER-AMNom: ALBERT VALERO FOLCH
Càrrec: Conseller
Nomenament:
Comarca: Garrigues
Municipi que representa: LES BORGES BLANQUES
Àrea:
ER-AMNom: JOSEP CUNILLERA BOLDÚ
Càrrec: Conseller
Nomenament:
Comarca: Garrigues
Municipi que representa: L'ESPLUGA CALBA
Àrea: PORTAVEU GRUP ERC
ER-AMNom: CARLES GIBERT BERNAUS
Càrrec: Conseller
Nomenament:
Comarca: Garrigues
Municipi que representa: LA GRANADELLA
Àrea:
ER-AMNom: JOAN-ALBERT ROURA CALDERER
Càrrec: Conseller
Nomenament:
Comarca: Garrigues
Municipi que representa: JUNEDA
Àrea:
ER-AMNom: GEMMA FARRÉ NOGUÉ
Càrrec: Consellera
Nomenament:
Comarca: Garrigues
Municipi que representa: EL VILOSELL
Àrea:
ER-AMNom: RAMON ABELLA PUJOL
Càrrec: Conseller
Nomenament:
Comarca: Garrigues
Municipi que representa: BELLAGUARDA
Àrea:
ER-AMNom: JORDI SARLÉ MARFULL
Càrrec: Conseller
Nomenament:
Comarca: Garrigues
Municipi que representa: EL SOLERÀS
Àrea:
CPNom: JOAN MIQUEL SIMÓ FALCÓ
Càrrec: Conseller
Nomenament:
Comarca: Garrigues
Municipi que representa: ARBECA
Àrea: PORTAVEU GRUP CP
Bústia de contacte: dgal@gencat.cat