Diputació de Lleida


Composició del Ple

Partit políticInformació
ERC-AMNom: Joan Talarn Gilabert
Càrrec: President
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa: Bellvís
Àrea:
ERC-AMNom: Estefania Rufach
Càrrec: Vicepresidenta segona
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa: Os de Balaguer
Àrea:
ERC-AMNom: Ferran Accensi
Càrrec: Vicepresident quart
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa: Benavent de Segrià
Àrea:
ERC-AMNom: Mercé Carulla
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa: Cervera
Àrea:
ERC-AMNom: Albert Bajona Mascaró
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa: Clariana de Cardener
Àrea:
ERC-AMNom: Marc Baró
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa: La Pobla de Segur
Àrea:
ERC-AMNom: Josep Ramón Fondevila
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa:
Àrea:
ERC-AMNom: Helena Martínez
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa: Torrefarrera
Àrea:
ERC-AMNom: Jordi Verdú
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa:
Àrea:
ERC-AMNom: Regina Cairol
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa: Lleida
Àrea:
ERC-AMNom: Carles Gibert
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa:
Àrea:
JxCatNom: Jordi Latorre i Sotus
Càrrec: Vicepresident primer
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa: Torrefarrera
Àrea:
JxCatNom: Rosa Pujol i Esteve
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa:
Àrea:
JxCatNom: Francesc J. Cerdà Esteve
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa:
Àrea:
JxCatNom: Eloi Bergós i Farràs
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa:
Àrea:
JxCatNom: Antoni Navinés Miró
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa:
Àrea:
JxCatNom: Rosa Maria Perelló
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa:
Àrea:
JxCatNom: Francesc Sabanés Serra
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa:
Àrea:
JxCatNom: Joan Gilart Isanta
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa:
Àrea:
JxCatNom: Ramón Cónsola
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa:
Àrea:
PSC-CPNom: Félix Larrosa
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa:
Àrea:
PSC-CPNom: Agustí Jiménez
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa:
Àrea:
PSC-CPNom: Amador Marqués
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa:
Àrea:
COMÚNom: Elena Ferré
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa:
Àrea:
CsNom: Maria Burrel
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Segrià
Municipi que representa:
Àrea:
Bústia de contacte: dgal@gencat.cat