Diputació de Barcelona


Composició del Ple

Partit políticInformació
PSC-CPNom: Núria Marín Martínez
Càrrec: Presidenta
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: 'Hospitallet de Llobregatl
Àrea:
PSCNom: Alba Barnusell i Ortuño
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Granollers
Àrea:
PSCNom: Xesco Gomar Martín
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Mataró
Àrea:
PSCNom: Alfredo Vega López
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Terrassa
Àrea:
PSCNom: Juan Luís Ruiz López
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Vilanova i la Geltrú
Àrea:
PSCNom: Óscar Sierra Gaona
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: La Llagosta
Àrea:
PSCNom: Lluïsa Moret Sabidó
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Sant Boi de Llobregat
Àrea:
PSCNom: Carlos Ruiz Novella
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Viladecans
Àrea:
PSCNom: Nuria Parlón Gil
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Santa Coloma de Gramenet
Àrea:
PSCNom: Rubén Guijarro Palma
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Badalona
Àrea:
PSCNom: Jaume Collboni Cuadrado
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Barcelona
Àrea:
PSCNom: David Escudé Rodríguez
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Barcelona
Àrea:
PSCNom: Eva María Menor Cantador
Càrrec: Diputada provincial provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Badia del Vallès
Àrea:
PSCNom: Javier Silva Pérez
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Polinyà
Àrea:
PSCNom: Pilar Díaz Romero
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Esplugues de Llobregat
Àrea:
PSC-CPNom: Manuel Enric Llorca Ibáñez
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Sant Andreu de la Barca
Àrea:
ERC-AMNom: Jordi Fàbregas i Colomer
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Sant Pere Torelló
Àrea:
ERC-AMNom: Maria Sayavera Seuba
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Òdena
Àrea:
ERC-AMNom: Antoni García Acero
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: L'Hospitalet de Llobregat
Àrea:
ERC-AMNom: Mireia Besora Sans
Càrrec: Diputada provincial provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Capolat
Àrea:
ERC-AMNom: Montserrat Benedi Altes
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Barcelona
Àrea:
ERC-AMNom: Eva Baro Ramos
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Barcelona
Àrea:
ERC-AMNom: Ruben Arenas Garcia
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Sant Adrià del Besòs
Àrea:
ERC-AMNom: Oriol Lladó Esteller
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Badalona
Àrea:
ERC-AMNom: Rosa Funtané i Vilà
Càrrec: Diputada provincial provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Montgat
Àrea:
ERC-AMNom: Francesc Teixidó i Pont
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Mataró
Àrea:
ERC-AMNom: Gabriel Fernandez i Diaz
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Sabadell
Àrea:
ERC-AMNom: Josep Ramon Mut i Bosque
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Cervelló
Àrea:
ERC-AMNom: Martí Pujol Casals
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Llinars del Vallès
Àrea:
ERC-AMNom: Dionís Guiteras i Rubio
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Moià
Àrea:
ERC-AMNom: Annabel Moreno i Nogué
Càrrec: Diputada provincial 
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Arenys de Mar
Àrea:
ERC-AMNom: Olga Serra i Luque
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Vacarisses
Àrea:
JxCatNom: Carmela Fortuny i Camarena
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Sant Cugat del Vallès
Àrea:
JxCatNom: Pere Pons Vendrell
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Subirats
Àrea:
JxCatNom: Josep Arimany Manso
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Vic
Àrea:
JxCatNom: Neus Munté i Fernandez
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Barcelona
Àrea:
JxCatNom: Ferran Mascarell i Canalda
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Barcelona
Àrea:
JxCatNom: Josep Tarin Canales
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Talamanca
Àrea:
JxCatNom: Joan Carles Garcia Cañizares
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Tordera
Àrea:
ECGNom: Rafael Duarte Molina
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: El Prat de Llobregat
Àrea:
ECGNom: Laura Pérez Castaño
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Barcelona
Àrea:
ECGNom: Joan Subirats Humet
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Barcelona
Àrea:
ECGNom: Gemma Tarafa Orpinell
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Barcelona
Àrea:
ECGNom: Jonatan Fornés Martínez
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Santa Coloma de Gramenet
Àrea:
CsNom: Celestino Corbacho Chaves
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Barcelona
Àrea:
CsNom: Lluís Tejedor Fabregat
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Sant Boi de Llobregat
Àrea:
CsNom: Salvador Tovar Funes
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Santa Coloma de Gramenet
Àrea:
CsNom: Adrián Hernández Moyano
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Sabadell
Àrea:
PPNom: Xavier Garcia Albiol
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Badalona
Àrea:
PPNom: Daniel Gracia Álvarez
Càrrec: Diputat provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Badalona
Àrea:
TxTNom: Lluïsa Melgares i Aguirre
Càrrec: Diputada provincial
Nomenament: 11-07-2019
Comarca: Barcelonès
Municipi que representa: Terrassa
Àrea:
Bústia de contacte: dgal@gencat.cat