Ajuntament de Reus


Composició del Ple

Partit políticInformació
JxCat-JUNTSNom: CARLES PELLICER PUNYED
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
JxCat-JUNTSNom: MONTSERRAT VILELLA CUADRADA
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
JxCat-JUNTSNom: MARIA TERESA PALLARÈS PIQUÉ (INDEPENDENT)
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
JxCat-JUNTSNom: MONTSERRAT CAELLES BERTRAN
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
JxCat-JUNTSNom: JOSEP CUERBA DOMÈNECH
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
JxCat-JUNTSNom: MARIA LUZ CABALLERO GABÁS
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
JxCat-JUNTSNom: HIPÒLIT MONTSENY GAVALDÀ
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
ERC - AMNom: NOEMÍ LLAURADÓ SANS
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
ERC - AMNom: DANIEL RECASENS SALVADOR (INDEPENDENT)
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
ERC - AMNom: MONTSERRAT FLORES JUANPERE
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
ERC - AMNom: CARLES PRATS ALONSO (INDEPENDENT)
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
ERC - AMNom: MARINA BERASTEGUI CANALS
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
ERC - AMNom: ÒSCAR SUBIRATS TORREBADELL
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
PSC - CPNom: ANDREU MARTÍN MARTÍNEZ
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
PSC - CPNom: ANA ISABEL MARTÍNEZ SERRANO
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
PSC - CPNom: RAIMON FERRÉ VALLÈS
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
PSC - CPNom: SANDRA GUAITA ESTERUELAS
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
PSC - CPNom: DANIEL MARCOS CRUZ
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
PSC - CPNom: MARIA DEL CARMEN POZUELO BLANCO
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
CsNom: ÁNGELES DÉBORA GARCÍA CÁMARA
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
CsNom: RICARDO LÓPEZ VÁZQUEZ
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
CsNom: RAÚL MELÉNDEZ MARFIL
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
CUP-AMUNTNom: MARTA LLORENS PÉREZ
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
CUP-AMUNTNom: EDGAR FERNÁNDEZ BLÁZQUEZ
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
CUP-AMUNTNom: MÒNICA PÀMIES FLORES
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
ANom: DANIEL RUBIO ANGOSTO
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
ANom: DOLORS DEL MAR VÁZQUEZ PÉREZ
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Baix Camp
Àrea:
Bústia de contacte: dgal@gencat.cat