Ajuntament de Viladecans


Composició del Ple

Partit políticInformació
PSC-CPNom: CARLES RUIZ NOVELLA
Càrrec: Alcalde President
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Alcaldia
PSC-CPNom: MARIA ELENA ALARCÓN MÉNDEZ
Càrrec: 1r Tinent d'alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Serveis Generals, Ocupació i Empresa
PSC-CPNom: GISELA NAVARRO FUSTER
Càrrec: 2a Tinenta d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Acció Comunitària i Igualtat d'Oportunitats
PSC-CPNom: RICARD CALLE MARTÍNEZ (INDEPENDENT)
Càrrec: 3r Tinent d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Planificació Territorial i Esports
VEC-ECGNom: ENCARNACION GARCIA JIMENEZ (ENCARNI)
Càrrec: 4a Tinenta d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Medi Ambient i Sostenibilitat
PSC-CPNom: ANSELMO SÁNCHEZ RAMÍREZ
Càrrec: 5è Tinent d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Seguretat i Convivència, Espai Públic
PSC-CPNom: JORDI MAZÓN BUESO (INDEPENDENT)
Càrrec: 6è Tinent d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Mobilitat Urbana, Residus i Medi Natural
PSC-CPNom: JOANA SÁNCHEZ MORILLO (INDEPENDENT)
Càrrec: 7a Tinenta d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Polítiques Innovació, RRHH i Organització Municipal
PSC-CPNom: CARME GIMENO BERNE
Càrrec: 8a Tiennta d'Alcalde
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea: Comerç, Turisme, Sèniors i Gent Gran
PSC-CPNom: ROSA MARÍA CAÑISÁ ABANCÓ
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
PSC-CPNom: MARÍA ÁVILA AGUILAR
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
PSC-CPNom: OLGA REYES HARO
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
PSC-CPNom: EMILIA CANO CAMACHO (INDEPENDENT)
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
PSC-CPNom: FRANCISCO CHACÓN MORAL
Càrrec: Regidor
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
ERC-AMNom: BÀRBARA LLIGADAS I MUÑÓZ
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
ERC-AMNom: MIRIAM MOYSSET I GIL
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
ERC-AMNom: JOSE MUMANY I BAÑOS
Càrrec: Regidor
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
ERC-AMNom: JUDIT MORENO I ALONSO
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
ERC-AMNom: MANEL MEMBRILLA I MARCOS (JOVENT REPUBLICÀ)
Càrrec: Regidor
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
CsNom: CAROLINA TORRES GARCÍA
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
CsNom: JOSÉ LUIS DE LA ROSA NÚÑEZ
Càrrec: Regidor
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
CsNom: MARIA JOSÉ IRIS RUIZ
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
CsNom: SARA Mª MARTÍNEZ COLOMER
Càrrec: Regidora
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
PODEMOSNom: JOSÉ ANTONIO MARTÍNEZ SINTES
Càrrec: Regidor
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
PODEMOSNom: FERNANDO RAMÓN ESPEJO DELGADO
Càrrec: Regidor
Nomenament: 15-06-2019
Comarca: Baix Llobregat
Àrea:
Bústia de contacte: dgal@gencat.cat