Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda


Composició del Ple

Partit políticInformació
SPMENCOMÚ-ECGNom: ISABEL GARCIA RIPOLL
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
SPMENCOMÚ-ECGNom: ADELINO JOSE MACIAS GONZALEZ
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
SPMENCOMÚ-ECGNom: JORGE NAVARRO SOLIGO
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
SPMENCOMÚ-ECGNom: SANDRA GOMEZ JIMENEZ
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
SPMENCOMÚ-ECGNom: JULIO PEREZ ALBERO
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
SPMENCOMÚ-ECGNom: MARÇAL SOLA GARCIA
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
SPMENCOMÚ-ECGNom: ANA MARIA BAJO CORREA
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
SPMENCOMÚ-ECGNom: NEUS GARCIA RIBAS
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
SPMENCOMÚ-ECGNom: SERGIO HERNANDEZ CASTELLANO
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
ERC-ARA-AMNom: POL ALTAYÓ ISERN
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
ERC-ARA-AMNom: MONTSERRAT VINYALLONGA FLORES
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
ERC-ARA-AMNom: JORDI UMBERT JULIANA
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
ERC-ARA-AMNom: NAARA FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ (INDEPENDENT)
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
ERC-ARA-AMNom: ALBERT BONÀS TOMÀS
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
PSC-CPNom: PEDRO LUIS (PERE) GARCIA GOMEZ
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
PSC-CPNom: OLGA VALENZUELA ALBUIXECH
Càrrec: CANDIDATA ELECTA
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
PSC-CPNom: ANTONIO EGEA CORBALAN
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
PSC-CPNom: JOAN MARTINEZ GARCIA
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
CsNom: JUAN ALBALAT CACERES
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
CsNom: JUAN JOSE SUAREZ PEREZ
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
CsNom: KEVIN ROMERO NAVAS
Càrrec: CANDIDAT ELECTE
Nomenament:
Comarca: Vallès Occidental
Àrea:
Bústia de contacte: dgal@gencat.cat